Kredrol Kredyty dla Rolników

Masz pytanie? Zadzwoń! 536 425 654

Doradzamy jaki kredyt wybrać
Wypełnij formularz – oddzwonimy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

O nas

Nasza Firma została założona w 1995 roku, czyli 24 lata temu. Wiodącym przedmiotem naszej działalności są usługi pośrednictwa finansowego. Obsługujemy prawie 1000 placówek handlowych, które udostępniają Państwu możliwość zakupu towarów i usług za pośrednictwem kredytu ratalnego. Poza tym spełniamy marzenia związane z własnym domem, mieszkaniem (kredyt hipoteczny), samochodem (leasing, kredyt samochodowy). Optymalizujemy zobowiązania naszych kredytobiorców, oferując kredyty gotówkowe oraz konsolidacyjne. Jesteśmy właścicielem marki Alleraty.pl - internetowego serwisu, pozwalającego na zakupy ratalne bez wychodzenia z domu, przez Internet. Na początku lutego 2014 roku udostępniliśmy witrynę KredytowanieZwierzat.pl - kredyty na zakup zwierząt hodowlanych. Jest to witryna stworzona na potrzeby działu naszej Firmy, odpowiedzialnego za finansowanie zakupu zwierząt hodowlanych, głównie bydła, trzody oraz drobiu. Współpracujemy z Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze.

Marka KREDROL powstała z myślą o Rolnikach i rolnictwie. Oferujemy kredyt, który jest dużo bardziej elastyczny niż ten, który jest oferowany w większości banków obsługujących właścicieli gospodarstw rolnych. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z sektora rolniczego. Szczegółowy zakres działalności KREDROL znajdą Państwo na podstronie oferta.

Nasi eksperci

Michał

Jestem odpowiedzialny za kreowanie produktu bankowego tak, aby kredyt był dla Państwa jak najtańszy a procedury jak najbardziej uproszczone. Ponadto zajmuję się obsługą klientów indywidualnych.

Jarek

Moje główne zadanie to współpraca z przedsiębiorcami z sektora rolniczego oraz z rolnikami indywidualnymi w zakresie finansowania produktów i usług. Jestem mobilnym przedstawicielem, obsługującym teren całego kraju.

Jacek

Jestem kierownikiem biura kredytowego czyli miejsca, w którym weryfikowane są wszystkie wnioski kredytowe obsługiwane przez KREDROL.pl

Partnerzy

Kontakt z doradcą: 536 425 654

Każda sytuacja jest inna - rozumiemy to. Znajdźmy razem najlepsze rozwiązanie dla Twojego Gospodarstwa.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy! Twoja wiadomość została przekazana do naszych doradców. Skontaktujemy się w przeciągu najblizszych 48 godzin.