Kredrol Kredyty dla Rolników

Masz pytanie? Zadzwoń! 536 425 654

Doradzamy jaki kredyt wybrać
Wypełnij formularz – oddzwonimy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny

Oferowany przez KREDROL kredyt gotówkowy pozwala w szybki i stosunkowo prosty sposób stać się posiadaczem kwoty pienieżnej nawet do kwoty 800 000 zł (do 500 000 zł bez zabezpieczeń). Klient, decydując się na kredyt gotówkowy nie jest zobowiązany dokumentować bankowi, na co środki zostały wykorzystane. Decyzja kredytowa podejmowana jest przeważnie do 60 minut od momentu rejestracji wniosku w systemie.

Kredyt konsolidacyjny to produkt, dzięki któremu możliwe staje się zastąpienie kilku kredytów jednym, dostosowanym do aktualnych potrzeb kredytobiorcy. Sama procedura uzyskania kredytu konsolidacyjnego jest bardzo podobna do procedury obowiązującej przy kredycie gotówkowym. Co najważniejsze, jest to procedura uproszczona, dzięki czemu w zdecydowanej większości wniosków decyzja podejmowana jest również w ciągu niecałej godziny.

Oferujemy również kredyty hipoteczne dla gospodarstw rolnych pod konkretny cel np. przeznaczone na zakup gruntów ornych, budowę obory ale także pożyczkę hipoteczną pod zastaw gospodarstwa, bez konieczności dokumentowania wydatku środków uzyskanych z kredytu.

Najważniejsze parametry

  • Minimalna kwota kredytu od 1000 zł do 800 000 zł
  • okres kredytowania: od 6 do 300 miesięcy
  • bez zabezpieczeń do 500 000 zł
  • kredytobiorca ma możliwość szybszej spłaty kredytu
  • decyzja średnio w 30-60 minut

Dzięki naszej współpracy z wiodącymi krajowymi instytucjami finansowymi jesteśmy w stanie Państwu zaoferować bardzo atrakcyjne warunki kredytowe. Naszym dodatkowym atutem jest fakt, że obsługujemy teren całego kraju.

Powrót do oferty

Partnerzy

Kontakt z doradcą: 536 425 654

Każda sytuacja jest inna - rozumiemy to. Znajdźmy razem najlepsze rozwiązanie dla Twojego Gospodarstwa.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy! Twoja wiadomość została przekazana do naszych doradców. Skontaktujemy się w przeciągu najblizszych 48 godzin.